Веб-студія REDLINE Інтернет-магазин під ключ.

Замовити інтернет-магазин - відмінний початок розвитку успішного бізнесу . Його основним плюсом є відсутність необхідності орендувати приміщення, охороняти його, закуповувати обладнання. Все що вам потрібно - це продумати грамотний дизайн і професійно налагодити роботу сайту.

Для чого потрібен інтернет магазин

Інтернет-магазин поєднує в собі майже всі функції корпоративного, інформаційного та рекламних сайтів.Ваш інтернет-магазин доступний в будь-якій точці світу, в будь-який час доби, в будь-який день року і відкритий для будь-якого користувача

Створення інтернет-магазину – це комерційний прорив та вихід на новий рівень, в умовах тотальної конкуренції. Головною перевагою інтернет-магазину є відсутність орендної плати за торгове приміщення. На віртуальній вітрині вмістяться десятки тисяч товарів, з гарними фотографіями і докладними описами. Мінімум затрат на персонал знімає навантаження з вашого капіталу і дозволяє направити більше коштів на рекламу та SEO просування.

Створення інтернет магазину дозволить значно зменшити штат співробітників. Ефективність інтернет-магазину зможе забезпечити невеликий штат кваліфікованих менеджерів, володіючих як мистецтвом спілкування із замовником, так і умінням обробляти замовлення через інтерфейс адміністрування сайту.

Клієнти отримують можливість швидко та легко вибрати необхідний товар, вивчити його опис, порівняти з іншим подібним товаром і нарешті, купити, ознайомитися з відгуками про товари і послуги.

Ви можете поповнювати базу клієнтів, пропонувати на сайті нові товари та послуги, інформувати клієнтів про новинки, акції або вигідні пропозиції.

Створення інтернет-магазину покращує оперативність роботи самої фірми: зміна цін, поповнення асортименту, спеціальні акції, а також найважливіше – це можливість швидко і ефективно взаємодіяти з потенційними клієнтами

Етапи розробки:

 • Аналіз створюваного проекту;
 • Створення технічного завдання;
 • Комерційна пропозиція;
 • Договір;
 • Розробка структури сайту;
 • Створення макета дизайну сайту
 • Верстка (HTML-кодування);
 • Програмування веб-сайту;
 • Тестування сайту;
 • Наповнення сайту інформацією;
 • Навчання клієнта;
 • Запуск проекту
 • Інтернет магазин

  ВІД 350$ 3-4 неділі

  Сайт – магазин, що працює 24/7 без перерви та вихідних.

Плюси створення сайту інтернет магазин

Максимальна ефективність
Ви отримуєте цілодобову торгову точку,яка працює на вас без перерви та вихідних.

Магазин не прив’язаний територіально.
Товар за вас куди завгодно доставить кур’єрська служба, а розповість про нього всюдисущий Інтернет.

Віртуальне представництво обходиться дешевше реального.
Економія на всьому. Ніякої оренди площ, а віртуальні вітрини можуть пропонувати величезну кількість товару.

Економія часу та коштів.
Вартість створення інтернет магазину помітно нижча розцінок на організацію звичайної торговельної точки.

Розробка інтернет магазину складається з безлічі етапів, на кожному з яких над вашим замовленням працює команда висококваліфікованих спеціалістів. Вам гарантований гарний, впізнаваний дизайн, що запам'ятовується, та відповідає тематиці ваших товарів. Створення інтернет-магазину у веб-студії REDLINE включає в себе інтеграцію з 1С (при необхідності). Це дозволяє вести єдиний облік продажів у віртуальній та звичайних торгових точках.