Інтеграція CRM систем

CRM-система (Customer Relationship Management) – прикладне програмне забезпечення для організацій, призначене для автоматизації стратегій взаємодії з замовниками (клієнтами), зокрема, для підвищення рівня продажів, оптимізації маркетингу і поліпшення обслуговування клієнтів шляхом збереження інформації про клієнтів і історію взаємин з ними, встановлення і поліпшення бізнес-процесів та наступного аналізу результатів.

Що таке CRM-системи?

У сучасному бізнесі необхідність автоматизація різних процесів стала вже звичним явищем. Вже мабуть стає складно уявити собі складської або бухгалтерський облік без застосування спеціалізованого програмного забезпечення.

Наприклад торгові представники використовують спеціальні програми для оформлення та відправки замовлень в офіс прямо з плашнета або мобільного телефону.

Велика частина замовлень приходить з сайту вже у вигляді готових до обробки документів, при цьому взаємовідносини з клієнтами, по крайній мірі, в середньому і малому бізнесі, чомусь дуже часто ведуться без впровадження автоматизації і достатньої уваги до обліку.

Інтеграція CRM систем

Інтеграція CRM системи допоможе:

  • Отримати загальну для компанії стандартизовану базу контактів (клієнтів, контрагентів).
  • Ефективно здійснювати контроль якості роботи відділу продажів в будь-який момент часу.
  • Отримати статистику і аналітику ефективності роботи з лідамі (входять дзвінками, запитами).
  • Планувати підвищення якості роботи і розробляти стратегію розвитку бізнесу.

Насправді, CRM-системою можна вважати будь-який варіант контролю і обліку, який допоможе поліпшити взаємодію з клієнтами. Навіть якщо ви ведете історію дзвінків і контактів на папері або в Excel – це можна вважати CRM-системою в тому випадку, якщо розроблена схема обліку і контролю працює і дозволяє контролювати всі варіанти взаємодії з клієнтами. Звичайно, такі методи відання обліку відходять у минуле, адже в сучасному світі без ефективної автоматизації важко уявити собі роботу будь-якого бізнесу. А тому, коли говорять про CRM-системі, зазвичай мають на увазі спеціальне програмне забезпечення.

Веб-студія REDLINE - Ціни - смачні! Ідеї - свіжі!

Якщо у Вас ще залишилися питання, дзвоніть або пишіть просто зараз, ми спробуємо Вам допомогти …