Веб-студія REDLINE - Розробка сайтів під ключ.

Майбутнє за Інтернетом! І це не для кого вже не секрет. А ваш власний сайт – чудова можливість розповісти про себе мільйонам нових клієнтів. Крім того, це новий ефективний спосіб реалізації вашої продукції або послуг.

Тому дуже важливо, щоб ваш веб-сайт був зручним для користувачів і мав унікальний дизайн, що запам’ятовується. Ми можемо спроектувати саме такий веб-сайт, який ви хочете. І такий, який відповідатиме вашим цілям.

Розробка сайтів завжди було дуже серйозною і кропіткою роботою.

Процес створення сайту - вимагає комплексного підходу, та співпраці цілої команди фахівців - професіоналів, кожен з яких, на своєму етапі роботи, займається конкретно поставленим перед ним завданням,будь-то програмування,веб дизайн,копірайтенг, чи розкрутка та просування сайтів у пошукових системах (seo).

Який сайт потрібен саме вам ?

В залежності від цілей вашого сайту, можна виділити декілька ключових видів, кожен з яких виконує свою унікальну роль в просуванні та рекламі вашого бізнесу.

«У майбутньому на ринку залишиться два види компаній: ті, хто в Інтернеті і ті, хто вийшов з бізнесу».
Білл Гейтс

Бріф на розробку сайту ЗАВАНТАЖИТИ

САЙТ ВІЗИТКА

Невеликий сайт (до 10 сторінок), основна мета якого презентувати в Інтернеті вашу компанію, будь-який товар чи послугу. Це найдешевший та доволі лаконічний вид сайту який несе в собі інформаційні та рекламні цілі компанії.

КОРПОРАТИВНИЙ САЙТ

Дає цільовій аудиторії більш детальний опис вашої діяльності, продукції та послуг. Є потужним рекламним та інформаційним інструментом, оскільки містить останні новини, статті та оновлюваний каталог продукції чи послуг.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН

Це потужний засіб, який забезпечує не тільки рекламу продукції але й її продаж за допомогою мережі Інтернет. Це веб-ресурс, що дозволяє покупцеві не виходячи з дому у будь-який час купити будь-який товар із вашого каталогу.

ІНТЕРНЕТ ПОРТАЛ

Надає максимум інтерактивних веб сервісів для залучення уваги великої кількості користувачів. Головною особливістю є інтерактивна взаємодія елементів, яка створює максимально зручне середовище для користувачів.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ

У вартість сайту включено:

Пошукова оптимізація – є простим і ефективним рішенням, яке здатне поліпшити видимість Вашого веб сайту і підвищити його рейтинг в популярних пошукових системах, таких як Google і Yandex.

 • Розробка дизайну сайту;
 • Програмування та верстка сайту;
 • Індивідуальний підбір функціональної частини;
 • Пошукова оптимізація сайту;
 • Навчання роботи з сайтом;
 • Реєстрація сайту в основних пошукових системах;
 • Місяць безкоштовної технічної підтримки;

У вартість сайту не включено:

Просування сайту – сприяє збільшенню прямих відвідувачів, підвищення позиції сайту в результаті ранжирування пошукових машин, призводить до зростання рейтингу вашого ресурсу серед користувачів інтернет.

 • Реєстрація доменного імені;
 • Оплата послуг хостингової компанії;
 • Повне наповнення інтернет магазина товаром;
 • Послуги копірайтера - написання текстів;
 • Створення та запуск рекламної компанії;
 • Послуги фотографа (при необхідності фото-сесії) ;
 • Додаткова мовна локалізація

Отже, оцініть свої ресурси, визначте цілі і зробіть правильний вибір!

Зверніть увагу: зазначені в таблиці ціни ніяк не можна розцінювати як остаточні. Вони представлені для ознайомлення та у будь-якому випадку підлягають обговоренню. Причому, не тільки у бік збільшення.

 • Сайт Візитка

  ВІД 150$ 1-2 неділі

  Самий швидкий та недорогий спосіб заявити про себе.

  В подарунок

  Керівництво по розкрутці Вашого сайту.
  Поштовий сервер.
 • Інтернет Портал

  ВІД 450$ 4 неділі

  Реалізація широкого функціоналу в рамках одного проекту.

  В подарунок

  Керівництво по розкрутці Вашого сайту.
  Поштовий сервер.

Веб-студія REDLINE - Ціни - смачні! Ідеї - свіжі!

Якщо у Вас ще залишилися питання, дзвоніть або пишіть просто зараз, ми спробуємо Вам допомогти …

REDLINE - це веб-студія в Коломиї , яка пропонує комплексне рішення для вашого бізнесу: від розробки ( сайт візитка, інтернет магазин, корпоративний сайт, інтернет портал) , до просування та підтримки сайту. Ваші привілеї очевидні: Ви отримуєте якісний, високотехнологічний, наповнений контентом, та візуально адаптований під сучасні мобільні пристрої сайт. Веб студія в Коломиї REDLINE - Ваш надійний помічник в створенні сайтів!