Веб-студія REDLINE - Розробка сайтів під ключ.

Основний вид діяльності веб-студії REDLINE - розробка і створення веб сайтів. Ми орієнтуємося на тих, хто хоче мати представництво свого бізнесу в мережі інтернет, але не в змозі заплатити за це декілька тисяч доларів.

Ваш веб-сайт - наша робота!

Веб-студія REDLINE - це невелика згуртована команда, люблячих свою роботу фахівців, які займаються розробкою та підтримкою сайтів.

Наша робота - це наша пристрасть. Ми абсолютно впевнені, що якщо люди займаються улюбленою справою, то результати можуть бути тільки найкращі. Кожен з наших проектів виконується з урахуванням усіх інтересів наших клієнтів. Проект вважається успішним, якщо він сприяє значному розширенню Вашого бізнесу!

Як ми працюємо?

ПОСТАНОВКА ЗАВДАННЯ

Перш за все, необхідно чітко визначити суть замовлення і ті завдання, які Ви перед нами ставите.

ТЕРМІНИ ВИКОНАННЯ

Залежно від складності проекту його виконання може тривати від 7 до 30 календарних днів.

ОПЛАТА ПОСЛУГ

Робота починається після внесення замовником передоплати в розмірі 25-30% від вартості всього проекту.

РОБОЧИЙ ПРОЦЕС

Потім ми розробляємо дизайн, функціонал, структуру сайту і стверджуємо їх у замовника.

ЗДАЧА ПРОЕКТУ

Ми передаємо замовнику всі похідні файли, паролі доступу до адміністративної панелі та інші заздалегідь обумовлені матеріали.

Веб-студія REDLINE - Розробка сайтів під ключ.

Якщо у Вас ще залишилися питання, дзвоніть або пишіть просто зараз, ми спробуємо Вам допомогти …

Про веб-студію REDLINE. Жодна власна справа в наш час не може обійтися без особистої веб сторінки в мережі інтернет. Щоб вижити в умовах жорсткої конкуренції необхідно застосовувати різноманітні заходи та засоби по реалізації - рекламу, промо-акції та поширення інформації про вашу справу в світовій павутині. На сьогоднішній день Internet щодня використовують мільйони людей, тому мати власну веб сторінку, яка яскраво представляє вашу компанію - необхідно всім.