Ліцензія GNU / GPL, під якою розповсюджується CMS WordPress, має на увазі поширення на безкоштовній основі. Тобто будь-хто бажаючий може використовувати CMS WordPress для своїх комерційних та рекламних цілей. Допрацьовувати, видозмінювати дизайн та програмний код під власні потреби.

WordPress повністю безкоштовний.

Особливістю в роботі всієї системи WordPress є постійні оновлення, що важливо для безпеки, ефективності, та розвитку системи.

WordPress є системою управління змістом сайту, або як її прийнято називати – CMS (content management system).Система дуже популярна в інтернеті, так як має вільне розповсюдження та абсолютно безкоштовна. На відміну від інших систем управління, вам не потрібно купувати CMS WordPress за сотні,а подекуди тисячі доларів.

Основною перевагою CMS WordPress є надзвичайна гнучкість у використанні, та максимально швидке ядро системи управління контентом WordPress, що дозволяє підключати до нього будь-яку кількість плагінів (модулів) для додаткових функцій. При необхідності – редагувати елементи графічного оформлення сайта, що не вплине на роботу основного <двіжка> WordPress, та зможуть легко бути замінені надалі.

Завдяки вбудованому візуальному редактору, який за всіма ознаками схожий за зручностю роботи з Microsoft Word, будь-яка задача з форматування тексту, вставки зображень чи відео, здійснюється всього в кілька кліків мишею, доступ до якого відбувається через звичайний браузер. І відповідно, немає необхідності у закачуванні сторінки на сайт за допомогою спеціальної програми – FTP клієнта. Надалі можна легко змінювати існуючі сторінки і додавати нові.

При побудові сторінки за допомогою редактора WordPress, ви бачите її в тому ж самому вигляді, в якому вона буде представлена ​​на сайті. Можна додавати малюнки і форматувати заголовки, при цьому бачити це все відразу ж у вікні редактора.

Веб-студія REDLINE - Розробка сайтів під ключ.

Якщо у Вас ще залишилися питання, дзвоніть або пишіть просто зараз, ми спробуємо Вам допомогти …

Ключовою перевагою веб-студії REDLINE є високий професіоналізм. Ми маємо багаторічний досвід роботи з WordPress і знаємо цю чудову платформу в усіх аспектах. Це дозволяє нам створювати по-справжньому унікальні, красиві і працездатні додатки, здатні виконувати найрізноманітніші завдання.У нас ви можете замовити повний спектр послуг - від розширення функціональності діючого проекту, до комплексного створення нового сайту на WordPress.Ми зможемо зробити:сайт візитку,корпоративний сайт,інтернет магазин, невеликий блог, великий корпоративний портал з найширшим набором функцій. Пропонуємо своїм клієнтам вигідні ціни, працюємо якісно і швидко з повним урахуванням ваших побажань!